FB 1

Zorganizujemy dla Ciebie mundialową strefę kibica!

Jeśli chcesz, by goście Twojego lokalu oddychali zapachem stadionowej murawy i poczuli się jakby byli na miejscu futbolowych rozgrywek, skorzystaj z mundialowej oferty Loungetime – strefy kibica uszytej przez nas na miarę… piłkarskich emocji.

Skąd wiemy, że to działa? Sportowe emocje są pod pewnym względem wyjatkowe. Wydają się mnożyć, potęgować, gdy dzieli się je z innymi.

I o to właśnie chodzi Loungetime, chcemy zorganizować dla Ciebie mundialową strefę kibica. Pamiętasz? Piłkarskie święto już niedługo!

Meble na piłkarskie święto

Oczywiście, w takiej strefie najważniejsi są ludzie, to oni sprawiają, że wspólnie oglądany mecz staje się niezapomnianym przeżyciem towarzyskim. Jednak Twoi goście będą czuli się komfortowo jedynie w odpowiedniej atmosferze, a taką tworzy otoczenie, czyli meble.

Wprowadź gości w mistrzowski nastrój

Nasze piłkarskie pufki oraz leżaki idealnie nadają się na taką mundialową okazję. Stoliki, leżaki, multimedia, czyli wszystko to, by Twoi goście poczuli się swobodnie, a jednocześnie odświętnie, kibicując reprezentacji i innym drużynom, z którymi sympatyzują.

A może mundialowy namiot spotkania?

Organizujesz strefę kibica na rynku, w mieście albo po prostu na wolnym powietrzu? W takim razie potrzebujesz przestrzeni, którą można zorganizować w prosty sposób i właściwie wszędzie. Skorzystaj z naszej specjalnej oferty dmuchanych namiotów.

Namiot z barem w środku, orzeźwiającymi napojami i oglądaniem meczu? Nie ma sprawy! Niewątpliwą zaletą takich namiotów jest to, że możesz ich używać w niemalże dowolnych miejscach. Lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Ty zyskasz pewność, że organizowane wydarzenie nie przejdzie bez echa i będzie zapamiętane przez uczestniczących gości, nie tylko za sprawą strzelonych bramek albo zmiennych losów piłkarskiego spotkania.

Strefa kibica dla VIP-ów? Skorzystaj z AirClad®!

Innowacyjna i designerska mobilna jednostka ekspozycyjna AirClad®, to przestrzeń eventowa o wysokim standardzie wykończenia. Łączy w sobie funkcjonalność i mobilność, oferuje ultranowoczesny wygląd, podkreślający renomę wydarzenia. Dostosujemy jego wygląd tak, by doskonale pasował do piłkarskiej imprezy. Barwy narodowe, a może motyw piłki? To już zależy od Ciebie.

Mundial już blisko! Kto najbardziej skorzysta?

  • właściciele restauracji, pubów
  • urzędy miast, gmin
  • agencje eventowe

Tak jak i to czy Twoi goście siedzący w strefie kibica oglądanie meczu zorganizowane przez Ciebie zapamiętają nie tylko ze względu na strzelone bramki, ale także z powodu zaaranżowanej przestrzeni.

Podejmiesz to wyzwanie? Do dzieła! Pamiętaj, że jesteśmy do Twoich usług!

Jeśli jesteś zainteresowany tym, aby Twoje wydarzenie również zyskało profesjonalną i prestiżową oprawę, to skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią konstrukcję dla Twoich potrzeb.

Zadzwoń: 512 69 41 42, 660 96 97 36 lub wyślij wiadomość na: biuro@nloungetime.pl
 

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email