debuger

Uniwersalność – jeden powód, aby namioty pneumatyczne użytkować także zimą!

Późną jesienią, kiedy temperatura już przestaje nas rozpieszczać, organizatorzy wydarzeń przestają wykorzystywać przestrzeń plenerową i zamieniają ją na wnętrza hal, centrów kongresowych i innych miejsc, które chroni dach.

Najczęściej pociąga to za sobą również zmianę wystroju przestrzeni eventowej przez firmy wystawiające się na targach, koncertach, imprezach sportowych, czy wielu innych okazjach, gdzie do budowy wizerunku używa się dedykowanych stoisk, w celu wyróżnienia na tle konkurencji.

Ale jeżeli w czasie wiosny i lata, jako własnej przestrzeni eventowej używałeś namiotu pneumatycznego i takie rozwiązanie było dla Ciebie strzałem w dziesiątkę, to po co je zmieniać?

Nasze namioty pneumatyczne to uniwersalne rozwiązanie

Namioty pneumatyczne są najczęściej kojarzone z imprezami plenerowymi. Jednak niewiele osób zdaje sobie sprawę, że te posiadane przez nas w ofercie są całkowicie uniwersalne jeśli chodzi o konstrukcję i sposób ich wykorzystania, dlatego z powodzeniem znajdują zastosowanie nie tylko w plenerze, ale również wewnątrz pomieszczeń.

W dodatku zaletą naszych namiotów, jest to że są one bardzo proste w montażu i transporcie. Złożony namiot nie zajmuje więcej niż 2 standardowe palety, a czas montażu wynosi max. 3-4 godziny (przy największych konstrukcjach).

Pamiętaj jednak, żeby sprawdzić ilość miejsca do dyspozycji na swoim evencie, ponieważ nie każde wnętrze nadaje się postawienia w nim namiotu. Chodzi tu oczywiście o gabaryty po rozłożeniu, które musisz uwzględnić.

Przykładowo najmniejszy z naszych namiotów pneumatycznych – CIRCLE ma średnicę, która wynosi ok. 10 metrów, a wysokość w szczytowym punkcie dachu to 405 cm. Daje to powierzchnię użytkową ok. 67 m.kw!

Jaka jest zaleta stosowania namiotów pneumatycznych w pomieszczeniu?

W dużych halach targowych lub wystawienniczych, które mają otwartą przestrzeń, zazwyczaj panuje duży hałas i harmider, co utrudnia budowanie bliższych relacji z fanami czy potencjalnymi klientami.

Zastosowanie namiotu to świetny sposób na to, aby zbudować własną, intymną przestrzeń, która oddzieli Twoje stoisko od reszty hali.

Taki namiot to też dobry sposób na zapewnienie intymnej strefy VIP albo schronienia dla Twoich gości czy prezenterów na imprezie, która nie jest wystawiona na widok publiczny i nikt nie ma do niej dostępu.

Zapoznaj się z ofertą naszych 4 modeli namiotów pneumatycznych:

Skontaktuj się, jeśli masz jakiekolwiek pytania na temat zastosowania namiotów pneumatycznych na swoim wydarzeniu! Tel. 660 96 97 36 (Tomek), tel. 512 69 41 42 (Wojtek), e-mail: biuro@loungetime.pl

 

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email