airclad 2

Prestiżowa przestrzeń wystawiennicza

Chciałbyś odejść od utartych schematów i zorganizować wydarzenie, które szczególnie wyróżni się na tle innych w Twojej branży oraz sprawi, że wszyscy będą o nim mówić?

Może kiedykolwiek miałeś problem ze zorganizowaniem wydarzenia tylko dlatego, że w danej lokalizacji nie było dostępnych sal konferencyjnych, czy też specjalnych miejsc, przeznaczonych do eventów?

W Loungetime wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom najbardziej wymagających klientów i mamy coś specjalnego.

To zupełny przełom w organizacji eventów – możesz wynająć innowacyjną przestrzeń eventową i zorganizować wydarzenie w najbardziej wymagającej lokalizacji i bez dostępnej infrastruktury.
Nie jesteś zdany na łaskę hoteli, czy innych obiektów, które pomagają realizować eventy, a przy tym Twoje wydarzenie w niczym nie ustępuje tym najbardziej prestiżowym organizowanym przez największe firmy.

Prestiżowa przestrzeń wystawiennicza nawet w najbardziej ekstremalnych warunkach

Innowacyjna i designerska mobilna jednostka ekspozycyjna AirClad®, to przestrzeń eventowa o wysokim standardzie wykończenia. Idealnie sprawdzi się wszędzie tam, gdzie brakuje miejsca do organizacji imprezy czy ekspozycji. Jej nowoczesny wygląd oraz jakość wykonania sprawiają, że idealnie nadaje się do ekspozycji towarów i usług klasy premium.

Skoro tutaj jesteś, to na pewno zależy Ci na czymś więcej, niż standardowym namiocie, czy tradycyjnej sali konferencyjnej. AirClad® łączy w sobie funkcjonalność tych miejsc, a do tego jest mobilny i oferuje ultranowoczesny wygląd, podkreślający renomę wydarzenia.

prestiżowa przestrzeń wystawiennicza

Efekt wow gwarantowany!

Jeśli planujesz wydarzenie na placach w centrum miast, punktach widokowych, terenach rekreacyjnych czy obiektach sportowych, już nie musisz rezygnować z jakości oprawy eventu, jaką do tej pory gwarantowały tylko pomieszczenia o tradycyjnej konstrukcji.

Impreza, która będzie odbywała się w tego rodzaju obiekcie, z całą pewnością zwróci uwagę publiki, bo za sprawą AirClad® nie da się obok niej przejść obojętnie.

Z oferowanego rozwiązania korzystają najlepsi, teraz i Ty możesz do nich dołączyć!

prestiżowa przestrzeń wystawiennicza

Od teraz lokalizacja przestaje Cię ograniczać!

Mobilna jednostka ekspozycyjna AirClad® to oferta premium stworzona z myślą o najbardziej wymagających klientach, dla których podczas organizacji wydarzenia słowo kompromis nie istnieje.

Jak wygląda prestiżowa przestrzeń wystawiennicza AirClad®?

Do wyboru kolor poszycia z zewnątrz w 3 opcjach: białym, czarnym oraz srebrnym z transparentnymi oknami.
Eleganckie kolory doskonale podkreślają prestiż i dostojność marki. We wnętrzach klasyczna śnieżna biel poszycia, świetnie kontrastuje z podłogą modułową w kolorze ciemnego drewna.
To wszystko sprawia, że wewnątrz jednostki mobilnej AirClad® goście czują się, jak podczas bankietu w ekskluzywnej restauracji. Jednocześnie kształt dmuchanych boków nadaje miejscu nowoczesny, designerski wygląd.

Na Twoje życzenie jest możliwy w zasadzie dowolny branding – wyprodukujemy naklejki i okleimy AirClad® według Twoich wytycznych.

Szansę na pierwsze dobre wrażenie masz tylko jedną. Możesz być pewien, że korzystanie z AirClad® pozytywnie wpłynie na odbiór Twojej marki, jak również zainteresuje media.

 

Mobilna jednostka ekspozycyjna AirClad® posiada przeszklony front z drzwiami przesuwnymi, natomiast z tyłu pełne przeszklenie, bez drzwi. Takie rozwiązanie optycznie powiększa pomieszczenia, a jeśli umiejscowisz box w widokowym miejscu, zapewnisz swoim gościom dodatkową atrakcję w postaci pięknie eksponowanej panoramy miasta czy widoków przyrody.

prestiżowa przestrzeń wystawiennicza

Mobilna jednostka ekspozycyjna AirClad® w liczbach

Prestiżowa przestrzeń wystawiennicza jest konstrukcją modułową, każdy moduł posiada 2,5 m długości. Można w ten sposób uzyskać, aż do 90 m2  powierzchni, łącząc ze sobą maksymalnie 6 modułów.

  • szerokość: 6 m
  • wysokość: 3 m
  • długość max: 15 m

 

Co zyskasz decydując się na wynajęcie prestiżowej przestrzeni wystawienniczej AirClad®?

 

  • nieszablonowy wygląd przyciągający wzrok odwiedzających Twoje wydarzenie, dzięki temu możesz zaprezentować swoją markę w wyjątkowo efektowny sposób,
  • najwyższy poziom mobilności – jednostkę AirClad® możesz wstawić praktycznie w każde miejsce, nawet na najbardziej niedostępnym terenie,
  • możliwość montażu również w zamkniętych pomieszczeniach oraz w miejscach trudno dostępnych ze względu na uwarunkowania terenu (parki, tereny rekreacyjne),
  • możliwość wykonania dowolnego brandingu na powierzchni AirClad®
  • szerokie możliwości montażu oświetlenia i wyposażenia powierzchni wystawienniczej,
  • szeroki asortyment mebli i akcesoriów eventowych Loungetime na wynajem – dla klientów, którzy zdecydują się na wynajem konstrukcji AirClad® oferujemy wyposażenie naszych mebli na wyjątkowo korzystnych warunkach!

prestiżowa przestrzeń wystawiennicza

Skontaktuj się, aby poznać niezwykłe zastosowanie mobilnej jednostki

tel. 660 96 97 36 (Tomek),
tel. 512 69 41 42 (Wojtek)

biuro@loungetime.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email