Trochę o nas

Kim jesteśmy?

Marka Loungetime to w branży synonim bogatego asortymentu mebli i akcesoriów eventowych oraz pawilonów wystawienniczych na wynajem. Pomagamy zaaranżować i przekształcić każde miejsce w dowolny sposób, zapewniając wyjątkową atmosferę podczas różnego rodzaju wydarzeń, tak, by spełniło odpowiednio swoje zadanie, stając się eventem doskonałym.

Napisz do nas i zapytaj, jak możemy uświetnić Twoje wydarzenie. Działamy na terenie Polski i za granicą, gdzie obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych.

Zapraszamy do współpracy agencje eventowe i reklamowe, organizatorów wszelkich wydarzeń promocyjnych i biznesowych, uczestników imprez targowych, domy mody, agencje fotograficzne, agencje modelek, wedding plannerów i wiele innych podmiotów, które wyrażają zapotrzebowanie na ciekawe wyposażenie przestrzeni eventowych.

NASZE MOCNE STRONY

CO NAS WYRÓŻNIA?

ELASTYCZNA OFERTA

w rynkowej cenie

ZAWSZE NA TAK

Jesteśmy otwarci na Twoje potrzeby

+2500

Mebli dostępnych 24h – 7 dni w tygodniu

+2000

Wyjątkowo zagospodarowanych scenerii

+1500

Zadowolnych klientów

Nasi klienci

Opinie

O nas

Działamy aktywnie w branży eventowej od 2012r. Z początku jako wypożyczalnia mebli eventowych Loungetime, teraz jako doświadczony dostawca usług i sprzętu eventowego, gdzie oprócz tradycyjnych mebli zapewniamy również innowacyjne pawilony wystawiennicze AirClad®, namioty czy meble piankowe FOMLY® na wynajem.

Cały czas szukamy nietuzinkowych rozwiązań dla naszych klientów, staramy się wywierać wpływ na naszą całą branżę, nie boimy się testować nowych produktów, a to wszystko po to aby eventy miały jeszcze większą jakość i zapadały uczestnikom w pamięć!

W skrócie, to my…
Tomek i Wojtek + ekipa techniczna Loungetime.

Zdjęcie prezesów Loungetime

Nasi klienci

Do tej pory zaufali nam