pystynia-bledowska-loungetime-5

Można jesienny plener? Można i to jak!

Jesień nie musi od razu oznaczać końca imprez plenerowych. Dziś kilka słów na temat imprezy w zupełnie unikalnej lokacji jaką jest Pustynia Błędowska.

Końcówka października, dzień staje się co raz krótszy, a przebywanie na zewnątrz wymaga ciepłych ubrań. Po co rozważać organizację imprezy na wolnym powietrzu?

Odpowiedź nasuwa się sama gdy tylko spojrzymy dla kogo był ów event organizowany. Sportowcy, a wśród nich zwycięzca Rajdu Dakar Rafał Sonik spotkali się na Pustyni Błędowskiej. Wydarzenie, któremu towarzyszyły quady i inne pojazdy do jazdy terenowej wymagało wszak zaplecza, gdzie możliwy byłby odpoczynek czy wypicie kawy.

Jedną z gwiazd wydarzenia na Pustyni Błędowskiej był Rafał Sonik

Dobrze też aby będąc już w taki urokliwym miejscu nie odcinać się od otoczenia siedząc np. w hali namiotowej. Aby dostarczyć możliwie najpełniejszych wrażeń z wizyty na Pustyni można także stworzyć strefę chill-out z użyciem szerokiego namiotu „gwiazdy”, wygodnych mebli i piramid grzewczych.

Komfortowe, a przy tym niezwykle atrakcyjne zadaszenie, do tego modne meble z palet i leżaki mogły pełnić swoją funkcję m.in. dzięki punktowemu ogrzewaniu, które pomaga cieszyć się pobytem na zewnątrz nawet mimo niskich temperatur.

Piramidy grzewcze nie muszą wcale kontrastować z wyposażeniem strefy. Ich wygląd potrafi być przyjmować różne formy korespondujące z pozostały elementami wystroju.

Piramidy grzewcze zasilane gazem ziemnym nie muszą być jednak niczym szpetnym. Wygląd stosowanych przez nas piramid jest atrakcyjny i pozwala na ich wkomponowanie w aranżacje meblowe. Płomień w takim urządzeniu zamknięty jest w szklanej tubie, którą następnie oplata stalowa siatka. Dzięki temu urządzenie, choć samo wytwarza ciepło jest dla jego użytkowników bezpieczne.

Namiot „gwiazda” ma 12 m średnicy i dzięki obciążeniu opiera się nawet najmocniejszym podmuchom wiatru.

Samym wyzwaniem jest także stawianie wszelkich form zadaszeń, żagli i namiotów w warunkach otwartej przestrzeni, gdzie silne podmuchy wiatru nie należą do rzadkości.

Namiot o średnicy 12 m dzięki właściwemu dociążeniu stabilnie opierał się nawet najsilniejszym podmuchom wiatru, a znajdujące się pod nim i w jego sąsiedztwie meble i hamaki mogły pełnić swoją rolę tworząc funkcjonalne miejsce odpoczynku.

W razie jakichkolwiek pytań zapraszamy do kontaktu przez naszą stronę internetową: www.loungetime.pl/kontakt bądź bezpośredni kontakt mailowy lub telefoniczny:

biuro@loungetime.pl

660 969 736 (Tomek)

512 694 142 (Wojtek)


Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email