meble-fomlyObszar-kompozycji-2

Meble piankowe FOMLY zaskoczą na Twoim evencie

Dobiega końca rok, z którego jako firma Loungetime jesteśmy dumni, ponieważ wprowadziliśmy do naszej oferty wiele innowacyjnych mebli i rozwiązań, których brakowało na naszym rodzimym rynku eventowym i meblowym. Na bieżąco śledzimy międzynarodowe trendy w tej branży i tym bardziej cieszymy się, że nasza oferta znalazła uznanie w oczach naszych klientów. Potwierdziły się tym samym nasze przewidywania, co do trendów w 2018 roku.

Innowacyjne meble piankowe zdobywają polski rynek eventowy

Idziemy za ciosem, dlatego nawiązaliśmy współpracę z polskim producentem konceptualnych mebli piankowych Fomly. Jest to już kolejna innowacja w tym roku, która pojawia się w naszej ofercie.

Fomly to innowacyjne meble XXI wieku, wytwarzane z pianki poliuretanowej. Tym, co je wyróżnia, to szeroki wybór kształtów i wariantów kolorystycznych. Możesz dać się ponieść wyobraźni, a specjaliści z Fomly zamienią Twój pomysł na prawdziwy mebel!

Uniwersalność to największa zaleta Fomly

Meblami Fomly zaaranżujesz każdą przestrzeń – od biur i lokali gastronomicznych, po poczekalnie w przychodniach lekarskich, kończąc na przedszkolach czy salach zabaw. Gwarantujemy, że nie musisz obawiać się o bezpieczeństwo najmłodszych, bo pianka poliuretanowa jest nie tylko wytrzymała, ale także lekka, a co za tym idzie w pełni bezpieczna.

Meble produkowane z pasji

Producent Fomly pokusił się nawet o porównanie tych mebli do współczesnej sztuki, ponieważ graficy i technicy zatrudnieni w firmie, to ludzie z artystycznym zacięciem, którzy kochają tworzyć innowacyjne rozwiązania i wykorzystywać je w niekonwencjonalny sposób. Dzięki nim, w Twoim wnętrzu zagości oryginalność i namiastka nowoczesnej sztuki.

Chcesz, aby Twoje miejsce nabrało nowego, oryginalnego charakteru? Zostaw nam to wyzwanie, a pokażemy Ci wachlarz możliwości, którymi zachwycają meble Fomly.

 

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email