Meble do wynajęcia, czyli właściwie jakie?

Meble do wynajęcia, czyli właściwie jakie?

Postawmy sobie zasadnicze pytanie...

jakie powinny być odpowiednie meble do wynajęcia? A raczej pytanie powinno brzmieć: czym powinniśmy kierować się przy wyborze firmy wypożyczającej?

Po pierwsze:

duży wybór oferowanych mebli do wynajęcia. - Dzięki temu masz dużą swobodę w doborze aranżacji, które podkreślą wyjątkowość Twojego wydarzenia.

Po drugie:

sprawdź czy firma z którą rozważasz współpracę oferuje kompleksową obsługę - tzn. czy zapewnia transport, montaż i demontaż mebli. Co prawda taka obsługa klienta, to w zasadzie standard, ale… To ważne. Ponieważ Twoim zadaniem jest skupienie się nad merytoryczną częścią eventu, a nie latanie z kluczem i śrubokrętem w ręku czy organizowanie floty samochodów dostawczych.

Po trzecie:

dowiedz się czy możesz liczyć na doradztwo w doborze najlepszego rozwiązania produktów oraz transportu dla Twojego wydarzenia. Ty znasz się na swojej branży i skup się tylko na tym. Zdaj się na specjalistów, którzy zajmują się tym na co dzień.

Po czwarte:

zanim podpiszesz umowę dokładnie sprawdź jej treść. Szczególnie punkty dotyczące ewentualnie poniesionych przez Ciebie kosztów, jeżeli doszło by do uszkodzenia lub zniszczenia mebli do wynajęcia.  

Podsumowując:

Zawsze kieruj się tymi zasadami przy wyborze firmy wypożyczającej, aby wasza współpraca przebiegała bez przykrych niespodzianek.

Podobne wpisy