loungetime-event

Meble do wynajęcia, czyli właściwie jakie?

Postawmy sobie zasadnicze pytanie…

jakie powinny być odpowiednie meble do wynajęcia? A raczej pytanie powinno brzmieć: czym powinniśmy kierować się przy wyborze firmy wypożyczającej?

Po pierwsze:

duży wybór oferowanych mebli do wynajęcia. – Dzięki temu masz dużą swobodę w doborze aranżacji, które podkreślą wyjątkowość Twojego wydarzenia.

Po drugie:

sprawdź czy firma z którą rozważasz współpracę oferuje kompleksową obsługę – tzn. czy zapewnia transport, montaż i demontaż mebli. Co prawda taka obsługa klienta, to w zasadzie standard, ale…

To ważne. Ponieważ Twoim zadaniem jest skupienie się nad merytoryczną częścią eventu, a nie latanie z kluczem i śrubokrętem w ręku czy organizowanie floty samochodów dostawczych.

Po trzecie:

dowiedz się czy możesz liczyć na doradztwo w doborze najlepszego rozwiązania produktów oraz transportu dla Twojego wydarzenia. Ty znasz się na swojej branży i skup się tylko na tym. Zdaj się na specjalistów, którzy zajmują się tym na co dzień.

Po czwarte:

zanim podpiszesz umowę dokładnie sprawdź jej treść. Szczególnie punkty dotyczące ewentualnie poniesionych przez Ciebie kosztów, jeżeli doszło by do uszkodzenia lub zniszczenia mebli do wynajęcia.

 

Podsumowując:

Zawsze kieruj się tymi zasadami przy wyborze firmy wypożyczającej, aby wasza współpraca przebiegała bez przykrych niespodzianek.

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email