nie do zdarcia

Fomly WPROST nie do zdarcia

Konceptualne meble piankowe FOMLY, które są w naszym asortymencie od zeszłego roku zdobywają coraz większą popularność na rynku eventowym.

W bieżącym wydaniu tygodnika „Wprost” ukazał się bardzo obszerny artykuł na temat mebli marki Fomly, a zbiegło się to również w czasie ze spektakularnym testem wytrzymałości tychże mebli, który przeprowadził producent.

Artykuł o Fomly we „Wprost”

Czy meble FOMLY są rzeczywiście nie do zdarcia?

Kilkanaście lat temu jedna z największych firm produkujących zegarki zasłynęła testem wytrzymałości, który polegał na uderzeniu kijem hokejowym zegarka, niczym krążka hokejowego przez popularnego wtedy rosyjskiego hokeistę.

Równie spektakularny test przeprowadził niedawno krakowski producent mebli piankowych FOMLY. Celem testu było sprawdzenie wytrzymałości i elastyczności materiału, który wykorzystywany jest do produkcji mebli, a testującymi byli.. kierowcy  ważącego 1,9 tony Nissana Patrola i Jeepa Grand Cherokee, którego masa własna przekracza 2 tony. Oba samochody najechały na przygotowane do testu pufy wykonane z pianki poliuretanowej.

Przed testami…

Olbrzymia wytrzymałość FOMLY to nie mrzonka!

Wykorzystane do testu pufy pozostały pod kołami samochodów przez około pół godziny, a powrót do normalnego kształtu zajął im zaledwie godzinę! Sceptycy mogą powiedzieć, że przecież lakier się zarysował i cała struktura jest nieco pognieciona, a pufy przypominają te sprzed testów tylko w 90%, ale przecież nikt w warunkach normalnego użytkowania nie będzie wykonywał tego typu prób.

Producent FOMLY pokazał, że pianka poliuretanowa pokryta specjalnie zaprojektowaną powłoką to bardzo wytrzymała struktura, która odkształca się i wraca do formy pomimo bezpośredniego wpływu bardzo dużego ciężaru. Tym samym udowodnił wytrzymałość mebli, którą chwali się w komunikatach reklamowych, a my również możemy się pochwalić, że w ofercie Loungetime mamy konceptualne meble z pianki poliuretanowej, które są WPROST nie do zdarcia!

 

Zaaranżuj swój event meblami z pianki

Po teście, ani śladu pęknięć lub zniszczeń!

Konceptualne meble piankowe FOMLY wyróżnia przede wszystkim szeroki wybór kształtów i wariantów kolorystycznych. Piankowe, wodoodporne meble bardzo dobrze sprawdzają się wszędzie tam gdzie wymagane jest bezpieczeństwo (np. eventy dla dzieci) ponieważ są miękkie i wygodne.. a teraz zostało również potwierdzone to , że są wyjątkowo wytrzymałe.

Chcesz dowiedzieć się więcej na temat oferty mebli piankowych FOMLY na wynajem?  Skontaktuj się z nami:

Tel. 660 96 97 36 (Tomek Powroźnik),

tel. 512 69 41 42 (Wojtek Powroźnik),

e-mail: biuro@loungetime.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email