fb

Eventowe namioty dmuchane

Z roku na rok firmy coraz bardziej przykładają się do tego, aby oprawa na ich eventach była absolutnie najwyższych lotów. To kluczowe, o ile faktycznie zależy Ci na tym, aby dane wydarzenie wyróżniało się na tle innych, organizowanych np. przez konkurencję.

Eventowe namioty pneumatyczne

Dlatego poza granicami naszego kraju oraz coraz częściej w Polsce, firmy decydują się na zastąpienie standardowych i nudnych namiotów ekskluzywną odmianą w postaci namiotów dmuchanych o bardzo nowoczesnym designie i bogatej funkcjonalności.

Postanowiliśmy zatem do naszej oferty dołączyć takie rozwiązania, abyś i Ty już niebawem mógł z nich skorzystać i tym samym sprawił, że Twoje wydarzenie wyróżni się i przyciągnie rzesze fanów marki.

Kilka faktów o naszych najnowszych namiotach eventowych

Przygotowaliśmy dla Ciebie 4 modele eventowych namiotów dmuchanych. Każdy z nich ma wbudowane wentylatory do pompowania powietrza i utrzymywania ciśnienia w całej konstrukcji, dzięki temu są praktycznie bezobsługowe pod tym względem. Powłoka zewnętrzna (poszycie) wykonana z bardzo trwałego poliestru (PVC)  o gęstości 330g/m2, odporna na działanie wszelkich czynników atmosferycznych, więc o jego wytrzymałość możesz być spokojny. Dodatkowo dostarczamy aluminiowe kotwy mocujące oraz miejsca na obciążniki, aby uniknąć zniszczenia podczas silniejszych podmuchów wiatru, czy burzy. Natomiast, w razie jakichkolwiek drobnych uszkodzeń w komplecie z namiotem znajduje się zestaw naprawczy (tzw. Service Kit) – jeżeli zajdzie taka potrzeba zjawiamy się na miejscu i usterkę naprawiamy (o ile to technicznie możliwe).

Jak prezentują się namioty?

Proponujemy Ci 4 warianty, z których będziesz mógł wybrać taki, który najbardziej Ci odpowiada Twoim potrzebom.

 

 

 

 

 

 


CUBE

ARENA

CIRCLE

COSMIC

 

 


CUBE

ARENA

CIRCLE

COSMIC

 Nie jesteś uzależniony od lokalizacji

Niewątpliwą zaletą takich namiotów jest to, że możesz ich używać w niemalże dowolnych miejscach. Lokalizacja przestaje mieć znaczenie, a Ty zyskasz

pewność, że organizowane wydarzenie nie przejdzie bez echa i będzie podobało się wszystkim uczestnikom.

 

 

 

 

 

 

Jeśli jesteś zainteresowany tym, aby Twoje wydarzenie również zyskało profesjonalną i prestiżową oprawę, to skontaktuj się z nami, a pomożemy Ci dobrać odpowiednią konstrukcję dla Twoich potrzeb.

 


Zadzwoń: 512 69 41 42, 660 96 97 36 lub wyślij wiadomość na: biuro@loungetime.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email