jak zorganizować eko event

Eko event

Od wielu lat nie słabnie moda na ekologię. Zdrowa żywność, rower zamiast samochodu, segregacja odpadów, recykling, naturalne materiały czy aktywność fizyczna. Nic więc dziwnego, że taki trend zapanował również wśród firm.

Eko marka

Promowanie marki pod szyldem “eko” to doskonały sposób na pozyskanie sympatii klientów proekologicznych, których grono stale się powiększa.

Eko eventy święcą triumfy. Marketingowcy dostrzegli w nich okazję, żeby się wyróżnić i pokazać, że firma patrzy daleko w przyszłość oraz działa z pełnym poszanowaniem środowiska.

Aby impreza ekologiczna była udana – musi być zorganizowana zgodnie z pewnymi zasadami. Są nimi: dbałość o środowisko, propagowanie aktywnego wypoczynku i zachowań proekologicznych. Do tego lekka kuchnia i… ekologiczne meble, które będą stanowić spójne, naturalne tło oraz klimat “zielonej” imprezy.

Eko-wiarygodność

Pojęcie “eko event” zobowiązuje do szczerości wobec osób, które przyciągamy oraz przed którymi reklamujemy się w ten sposób – to podstawa.

  • produkty wytworzone z recyklingu
  • zbiórka na cele środowiskowe
  • segregacja odpadów

Liczy się ekologiczna spójność we wszystkich tych obszarach, bo chyba nie da się wyobrazić sobie udanego eko eventu, podczas którego goście siedzą na skórzanych kanapach i jedzą z plastikowych talerzy, prawda?

W ofercie Loungetime znajdziesz duży wybór ekologicznych mebli eventowych. Pufy i stoliki ze skrzynek lotniczych oraz pełna gama mebli paletowych oraz drewnianych. Wszystko to uświetni Twój eko event lub ekologiczny piknik integracyjny.

 

Bądź naturalny, bądź nowoczesny, bądź ekologiczny! Pobierz katalog i obejrzyj nasze meble.

pobierz katalog
 

 

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email