meble-fomlyObszar-kompozycji-1

Dlaczego AirClad sprawdzi się nawet podczas zimowego eventu?

Jeżeli Twoja firma wystawia się na różnych eventach, np. targach, które odbywają się w zamkniętych przestrzeniach, to doskonale zdajesz sobie sprawę z tego, że minusem jest olbrzymia przestrzeń hal targowych, która często przytłacza gości. Duża ilość zwiedzających, gwar poprzez odbijanie dźwięków dochodzących z różnych stoisk powodują uczucie „zamieszania”, które nie pozwala na nawiązanie bliższych relacji z klientem.

Pozwól sobie na coś nowego

Odejdź od swoich dawnych utartych schematów i zorganizuj przestrzeń wystawienniczą, która będzie inna niż pozostałe! Zapewnij klimat, niczym na bankiecie w ekskluzywnej restauracji, dzięki któremu Twoja marka będzie postrzegana jako ekskluzywna i innowacyjna. Postaw na przestrzeń wystawienniczą AirClad, niezależnie od tego, czy potrzebujesz przestrzeni wewnątrz budynku czy na świeżym powietrzu.

AirClad cały rok!

Konstrukcja AirClad to uniwersalna przestrzeń wystawiennicza, z której możesz korzystać przed 365 dni w roku! Z łatwością wstawimy ją do namiotu, hali targowej, centrum kongresowego, czy do środka każdego budynku bez potrzeby spełnienia specjalnych warunków technicznych. Wielką zaletą AirClad jest to, że montaż nie wymaga żadnego ciężkiego sprzętu, takiego jak dźwigi czy podnośniki, którym zazwyczaj zabrania się wjeżdżać do budynków. Monterom konstrukcji wystawienniczej AirClad całkowicie wystarczą normalne drzwi wejściowe o szerokości 160 cm i standardowej wysokości oraz trochę wolnej przestrzeni do bezpiecznego manewrowania dłuższymi elementami konstrukcyjnymi.

Poczuj się kameralnie

Taka kameralna, oddzielona od reszty przestrzeni konstrukcja, znakomicie sprawdza się jako stoisko, biuro targów lub imprezy, czy punkt sprzedaży biletów wewnątrz budynków, a jednocześnie posiada swój unikalny, wyróżniający się design. AirClad idealnie nadaje się też do spotkań i rozmów z klientami, przeprowadzania i nagrywania wywiadów, podpisywania umów i wszystkich innych czynności, dla których wskazana jest odrobina intymności, ponieważ posiada drzwi przesuwne, które można całkowicie zamknąć.

Poznaj nieskończone możliwości

Wszystkie te cechy czynią konstrukcję AirClad niezwykle uniwersalną, która może służyć jako przestrzeń eventowa przez cały rok niezależnie od warunków atmosferycznych. Po wypróbowaniu AirClad’a, będziesz go używał zarówno zimą i latem, w plenerze oraz wewnątrz budynków.

Skontaktuj się, aby poznać niezwykłe zastosowanie naszej mobilnej jednostki wystawienniczej!

tel. 660 96 97 36 (Tomek), tel. 512 69 41 42 (Wojtek), biuro@loungetime.pl

Udostępnij

Share on facebook
Share on google
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email