Jak podnieść prestiż swojej marki w trakcie wydarzenia? Poznaj mobilny pawilon eventowy AirClad

Wynajem już od 20 000 zł za 7 dni

Z AirClad korzystali:

POZNAJ PAWILON EVENTOWY AIRCLAD!

W ofercie zadaszeń eventowych pod wynajem, poza pneumatycznymi namiotami, znajduje się również modułowy pawilon eventowy AirClad, który również idealnie sprawdzi się w przypadku wielu różnych eventów. Dzięki możliwości wygodnego łączenia modułów istnieje szansa na stworzenie przestrzeni o idealnych wymiarach. AirClad posiada wytrzymałą ramę, modułową podłogę, pompowane poszycie oraz przeszkolony tył, jak i front, wraz z drzwiami, dzięki czemu jest rozwiązaniem nie tylko uniwersalnym, ale i niezwykle estetycznym. Jest to idealna alternatywa dla wynajmu kontenerów wystawienniczych czy klasycznych namiotów eventowych.

Pawilon eventowy AirClad
sprawdzi się również w Twojej branży!​

Bankowość i ubezpieczenia

Potrzebujesz eleganckiej i komfortowej przestrzeni, by odbyć z klientem rozmowę, która wymaga poufności? Świetnie, taki właśnie jest AirClad!

Produkty luksusowe

Zależy Ci na tym, by produkty klasy premium miały odpowiednią oprawę? Nowoczesna i adaptowalna przestrzeń AirClad’a jest wprost do tego stworzona!

Dealerzy samochodów

Nowoczesne wnętrze wystawiennicze dla nowoczesnego auta w plenerze, na terenie galerii albo targów? To także AirClad, więc w drogę!

Producenci mebli

To jak wyglądają Twoje rozwiązania dla wnętrz “na żywo” pokażesz dzięki luksusowej przestrzeni wystawienniczej. Daj się zauważyć klientom!

Ekspozycja pojazdu

Biuro zawodów

Jednostka wystawiennicza

Strefa marki

Studio TV

Ekspozycja pojadu

Biuro zawodów

Jednostka wystawiennicza

Strefa marki

Studio TV

jaki jest AirClad?

Uniwersalny

Sprawdza się w każdej branży, a zwłaszcza w takich jak: bankowość, ubezpieczenia, sprzedaż samochodów. Zaprezentujesz w nim kompletnie urządzone wnętrze, piękny sportowy samochód bądź strefę VIP.

Mobilny

AirClad’a można postawić niemal wszędzie. Dodatkową zaletą jest łatwy transport z miejsca na miejsce, montaż na miejscu w niedługim czasie, a także możliwość montażu wewnątrz budynków, a nawet namiotów!

Adaptowalny

AirClad’a można dowolnie obrandować, zaaranżować na zewnątrz i urządzić wewnątrz, a modułowa konstrukcja pozwala zwiększać powierzchnię przez dodawanie kolejnych modułów co 2,5 metra.

Zjawiskowy

Jest ciekawostką, która zawsze wywołuje efekt WOW wszędzie tam, gdzie tylko się pojawi. To nowa koncepcja organizacji przestrzeni w branży eventowej. Takiego sprzętu nie znajdziesz nigdzie indziej!

Tomasz i Wojciech

Działamy na terenie Polski i za granicą, gdzie obsługujemy zarówno klientów biznesowych jak i indywidualnych. Zapraszamy do współpracy agencje eventowe i reklamowe, organizatorów wszelkich wydarzeń promocyjnych i biznesowych, uczestników imprez targowych, domy mody, agencje fotograficzne, agencje modelek, wedding plannerów i wiele innych podmiotów, które wyrażają zapotrzebowanie na ciekawe wyposażenie przestrzeni eventowych.
pawilon

Lekka i wytrzymała rama

Profile zostały zaprojektowane w taki sposób, aby były lekkie, wytrzymałe i gwarantowały bezproblemowy montaż komór powietrznych.

Innowacyjne komórki powietrzne

Elementy, z których składają się komórki, są wycinane przy użyciu bardzo precyzyjnej technologii CNC, łączy się je ze sobą za pomocą unikalnych technik zgrzewania.

Front AirClad eXpo

Opiera się na szkielecie 3 metrowych pionowych, aluminiowych podpór, montowanych co metr, umożliwiających zamontowanie przezroczystych płyt poliwęglanowych.

Modułowa podłoga

Sklejka o grubości 18 mm, pokryta dodatkowo żywicą oraz wzmocniona stalowymi wspornikami ze stali ocynkowanej.

Nowatorski system zarządzania powietrzem

Materiały doskonale ze sobą połączone i dopasowane, dzięki czemu 
w przypadku krótszych eventów nie jest konieczne ich dopompowywanie.

Pawilon eventowy Airclad - Realizacje

poznaj loungetime

Marka Loungetime to w branży synonim bogatego asortymentu mebli i akcesoriów eventowych na wynajem, które proponujemy naszym Klientom. Pomagamy zaaranżować i przekształcić każde miejsce w dowolny sposób, zapewniając wyjątkową atmosferę podczas różnego rodzaju wydarzeń, tak, by spełniło odpowiednio swoje zadanie, stając się eventem doskonałym.

Opinie

Kontakt

Porozmawiajmy o zastosowaniu AirClada w Twojej firmie. Wypełnij formularz kontaktowy, a odezwiemy się najszybciej jak to będzie możliwe.

  Shopping Basket
  Poprzedni
  Następny
  Poprzedni
  Następny
  Poprzedni
  Następny
  Poprzedni
  Następny
  Poprzedni
  Następny

  Szczegóły oferty