Gift Present Celebrate Party Wrapped Simple Concept

6 porad jak zorganizować niezapomniany event

Przy organizacji dobrego eventu meble do wynajęcia są oczywiście bardzo ważnym elementem, ale nie jedynym. Jest kilka pytań, na które trzeba udzielić odpowiedzi, jeśli jesteśmy organizatorami lub koordynatorami jakiegoś wydarzenia.

Najpierw zadaj sobie pytanie – dlaczego organizuję event?

Z jakiego powodu chcę się tym zająć? Zanotuj możliwie najwięcej punktów. Potem zakreśl te najważniejsze. Jeśli chcesz go zorganizować tylko dlatego, że właśnie teraz jest taka moda, to lepiej zrezygnuj. Istnieje duże prawdopodobieństwo, że zrobisz coś bez wyrazu. Jeżeli te zakreślone powody są naprawdę dla Ciebie istotne, to będą wyznacznikiem, który z pewnością okaże się napędem do działania.

Określ znaczenie eventu

Pomyśl o tym, co chcesz osiągnąć organizując event. Co Twoje wydarzenie ma zmienić w życiu innych osób. Jak chcesz wpłynąć na ludzi, których na niego zaprosisz. W jaki sposób ma zostać on zapamiętany, co w ludziach poruszy? Określ nastrój i sens, dopasuj do nich charakter i przebieg całości wydarzenia.

Łam konwenanse!

Spróbuj stworzyć coś niepowtarzalnego, zastanów się, co można zmienić, przedstawić w inny, niebanalny sposób. Może warto pokusić się na połączenie “czegoś z czymś” w zupełnie nowy sposób? Odwagi! Tego jeszcze nikt nie miał!

Wybierz miejsce

Zorganizuj swój event w dobrze przemyślanym i zaadaptowanym miejscu. Pamiętaj, że to klimat tworzy Twoje wydarzenie! Nie pozwól uczestnikom czuć się źle w otoczeniu wybranego na ostatnią chwilę miejsca.

Kreuj wizerunek marki

Spójny i profesjonalny wizerunek z pewnością przyciągnie uwagę. Diabeł tkwi w szczegółach. Zadbaj o format umieszczanych zdjęć, logo wydarzenia, to wszystko ma swoje wytyczne i wymiary. Nie licz na to, że odbiorcy zadowolą się czymkolwiek, zaproponuj im coś skończonego i dopracowanego!

Zbierz feedback na Facebooku

Dobrym pomysłem jest również stworzenie ankiety (np. za pomocą darmowych narzędzi Google’a) i zebranie informacji zwrotnej od swoich znajomych oraz ich znajomych. Podstawa to słuchać i wyciągać wnioski. Warto również podpatrzeć, co sprawdziło się u innych organizatorów. Sugestie z ankiet plus to, co zadziałało u innych pomoże Ci stworzyć niepowtarzalne własne wydarzenie. Pamiętaj, że wydarzenie organizujesz nie dla siebie, lecz dla innych ludzi.

Gdzie w tym wszystkim meble do wynajęcia?

Chciałoby się odpowiedzieć… wszędzie! Odpowiednio dobrane meble podkreślą każdy z najważniejszych aspektów niezapomnianego eventu. Jakich?

  • nasze aranżacje pomogą ukształtować przyjazną i adekwatną do wydarzenia przestrzeń, w której wszyscy będą się dobrze czuli
  • z naszą pomocą łatwo wpasujesz swój event w każde miejsce
  • pomożemy Tobie podkreślić znaczenie i prestiż Twojego wydarzenia
  • meble do wynajęcia pozwolą Ci też na zabawę konwencją, nietypowy układ albo wzór w ciekawym otoczeniu? To zależy od Ciebie!

 

Udostępnij

Share on facebook
Share on twitter
Share on linkedin
Share on pinterest
Share on print
Share on email